Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Italienische Schule des 17./18. Jahrhunderts

Italienische Schule des 17./18. Jahrhunderts - Starožitnosti, Obrazy

Früchtestillleben mit erlegten Singvögeln, Öl auf Leinwand, auf Holz aufgezogen, 27,2 x 41 cm, gerahmt, (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

14.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 14.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.04. - 14.04.2015