Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Carlo Dolci Umkreis des 19. Jahrhundert

Carlo Dolci Umkreis des 19. Jahrhundert - Antiquitäten & Bilder

Madonna, Öl auf Metall, ca. 17 x 14 cm, oval, beschädigt, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

14.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 14.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.04. - 14.04.2015