Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Johann Georg Seitz

Johann Georg Seitz - Antiquitäten & Bilder

(Nürnberg 1810-1870 Wien) Stillleben mit Früchten und Vogelnest, Öl auf Leinwand, 54,5 x 68 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

14.04.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.250,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Johann Georg Seitz

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 14.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.04. - 14.04.2015