Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901 #

Heinrich (Harry) Heusser

Heinrich (Harry) Heusser - Antiquitäten & Bilder

(Pola 1886-1943 Genf) Kriegsschiffe, monogrammiert und datiert H. H. Nov. (19)15, Aquarell auf Karton, 14 x 22 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

14.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Heinrich (Harry) Heusser

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 14.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.04. - 14.04.2015