Čís. položky 167

Hans Hartung *

Hans Hartung * - Moderní tisky, Současné umění

(Leipzig 1904-1989 Antibes) ‘P3 - 1977 - H44’, monogrammed, dated 77, verso titled and dated 26/6/77, pastel on baryte cardboard, 18.80 x 23 cm, framed, (AR)

Photo certificate:
Fondation Hans Hartung et Anna-Eva Bergman, Antibes, 28 May 2006, archive no. CT HH5257-0

Provenance:
Galleria Sapone, Nice (label on the reverse);
European Private Collection

Expert: Alessandro Rizzi Alessandro Rizzi
+39-02-303 52 41

alessandro.rizzi@dorotheum.it

06.05.2015 - 18:00

Dosažená cena: **
EUR 6.525,-
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,-

Hans Hartung *

Photo certificate:

Provenance:
European Private Collection

+39-02-303 52 41

alessandro.rizzi@dorotheum.it

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Moderní tisky, Současné umění
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 06.05.2015 - 18:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.04. - 06.05.2015