Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034065/0058

Theodor von Hötzendorff *

(Markdorf/Baden 1898-1974 Grassau am Chiemsee) Hügellandschaft, monogrammiert unten rechts: Th. v. H., Öl auf Leinwand, ca. 54 x 72,5 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

15.02.2018 - 15:28

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Theodor von Hötzendorff *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 15.02.2018 - 15:28
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.02. - 15.02.2018