Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 1

Brillant Damenring

Brillant Damenring - Klenoty

Weißgold 585, rhodiniert, Brillanten, zus. ca. 0,35 ct, RW 55, 7,3 g, leichte Tragespurenøg7

Expert: Julie Leroux

20.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Brillant Damenring

Expert: Julie Leroux

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty
Datum: 20.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 13.04. - 18.04.2015