Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 8

Brillant Kulturperlengarnitur

Brillant Kulturperlengarnitur - Klenoty

Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,75 ct, Kulturperlen tlw. künstlich farbverändert, best. aus: Ring, RW 60, 2 Ohrclips mit Stiften, 28 gøg20

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

17.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Brillant Kulturperlengarnitur

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 17.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.04. - 16.04.2015