Čís. položky 7000

Textilfragment, wohl China, 19. Jhdt.

Textilfragment, wohl China, 19. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"Tanzender Reiher" Seidenstickerei auf dunkelblauem, Grund, ca. 29,5 x 29,5 cm, Passepartout, verglast im Wechselrahmen, beschädigt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

16.04.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 16.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.04. - 16.04.2015