Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Unbekannt

Unbekannt - Umění, starožitnosti, šperky

(Deutsch, 1. Drittel 20. Jhdt.) "Andächtige am Wegkreuz" unten links undeutlich signiert, Öl auf Karton, ca. 60 x 80 cm, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

16.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 16.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.04. - 16.04.2015