Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 5

Brosche

Brosche - Schmuck

Gold 585, ein Imitationsstein, Ziergravur, österr. Amtspunze 1872-1922, Meisterzeichen "KS", 4,2 gøx

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

13.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Brosche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck
Datum: 13.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 07.04. - 11.04.2015