Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 327

Gottfried Kumpf *

Gottfried Kumpf * - Umění a starožitnosti

(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Diskus, "Communikation 20" Bronze patiniert signiert Kumpf, mit E. A. bezeichnet,

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

06.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 250,-
Vyvolávací cena:

Gottfried Kumpf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 20.04. - 06.05.2015