Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 211

Brillant Rubin Brosche

Brillant Rubin Brosche - Schmuck

Gold 580/Silber doubliert, Altschliffbrillanten, zus. ca. 1 ct, Rubine, österr. Amtspunze 1872-1902, 5,6 gøx

Expert: Julie Leroux

04.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Brillant Rubin Brosche

Expert: Julie Leroux

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck
Datum: 04.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 20.04. - 02.05.2015