Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035767/0005 -

Unbekannt

(Österreichisch 19. Jahrhundert) Umkreis Friedrich Gauermann Jagdhund vor erlegtem Rehbock in Fels- und Baumlandschaft, undeutlich signiert unten links: Ven...?, datiert: (1)854, Öl auf Leinwand, ca. 58 x 47 cm, gerahmt Ruf 800

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

15.02.2018 - 15:59

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 15.02.2018 - 15:59
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.02. - 15.02.2018