Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Alois Zabehlicky *

Alois Zabehlicky * - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1883-1962) Der kleiene Blumenladen, signiert A Zabehlicky, Öl auf Leinwand, 38 x 58 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

08.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Alois Zabehlicky *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 08.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.04. - 08.04.2015