Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Hinterglasbild Sandl 19. Jh.

Hinterglasbild Sandl 19. Jh. - Umění, starožitnosti, šperky

"Maria Krönung", ca. 31 x 20 cm, Sprungbildungen, kleiner Glasteil fehlt, Farbfehlstellen, Rippleistenrahmen, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hinterglasbild Sandl 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 15.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.04. - 15.04.2015