Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler um 1840

Maler um 1840 - Umění, starožitnosti, šperky

Beschriftet "Maria Hilf, uns aus aller Not, im Leben in und nach dem Tod", datiert 1840, Öl auf Holz, ca. 30 x 22 cm, Rand in Rocaillenform, Nagelloch

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.04.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:

Maler um 1840

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 15.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.04. - 15.04.2015