Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Franz Gruss

Franz Gruss - Umění, starožitnosti, šperky

(Graslitz/Böhmen 1891-1979 Mistelbach) -zugeschrieben Rückseite betitelt "Der dümmste Sibiriak", Kohlezeichnung auf Papier, Rückseite mit Widmung, ca. 40 x 27 cm, rechter Blattrand mit kleiner Rissstelle, Pasespartout, verglast, gerahmt, rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franz Gruss

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 15.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.04. - 15.04.2015