Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Wilhelm Bruschek *

Wilhelm Bruschek * - Umění, starožitnosti, šperky

(Neuhaus/Südböhmen 1909-2000 Linz) "Stillleben mit Blumenstock, Vase und Häferl", rechts unten signiert und datiert W Bruschek (19)35, Mischtechnik auf Papier, ca. 26 x 35 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wilhelm Bruschek *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 15.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.04. - 15.04.2015