Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Nach Andy Warhol

Nach Andy Warhol - Umění, starožitnosti, šperky

"Green Sam", im Druck signiert Andy Warhol, Lithografie in Farbe (ohne Auflage), Passepartout-Ausschnitt ca. 40 x 30 cm, Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Nach Andy Warhol

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 15.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.04. - 15.04.2015