Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Anton Kiss *

Anton Kiss * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1867-1940) "Motiv aus der Wachau", links unten signiert Anton Kiss, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 28 x 35 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.04.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Anton Kiss *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 15.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.04. - 15.04.2015