Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

6 Suppenlöffel

6 Suppenlöffel - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Silber 800, monogrammierte Griffe, österr. Amtspunze 1872-1922 (Dianakopf), 355,8 g, angelaufen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

6 Suppenlöffel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 15.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.04. - 15.04.2015