Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 27

Pablo Picasso *

Pablo Picasso * - Umění, starožitnosti, šperky

(Malaga 1881-1973 Mougins) "Femme acroupie", in der Platte bezeichnet, Lithographie in Farbe nach Picasso, Nr. 1909 von 2000 nummerierten Exemplaren, Bildausschnitt 72 x 47 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

13.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Pablo Picasso *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 13.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 30.03. - 13.04.2015