Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 27

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Umění, starožitnosti, šperky

Sommertag, beschriftet und datiert G. M. Desocio 1900, Öl auf Karton, Bildausschnitt 11 x 15,5 cm, bronzefarbiger Profilholzrahmen, Rahmen stark beschädigt, fehlen Teile

Expert: Friedrich Reinbacher

13.04.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 13.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 30.03. - 13.04.2015