Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 27

2 Gasfeuerzeuge DUPONT

2 Gasfeuerzeuge DUPONT - Umění, starožitnosti, šperky

Metall vergoldet, monogrammiert WA u. DA, je 1 Garantiekarte, Anleitung, Etui, Gebrauchtsspuren, Füllungen leer

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

13.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

2 Gasfeuerzeuge DUPONT

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 13.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 30.03. - 13.04.2015