Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 272

Valentin Oman *

Valentin Oman * - Umění, starožitnosti, šperky

(St. Stefan/Villach 1935 geb.) "Fragmente des Homo Sapiens III", signiert Oman, datiert 79?, Farbsiebdruck, 53,5 x 66,5 cm, die Nr.12/15, gerahmt verglast, am unteren Blattrand außerhalb des Druckes möglicherweise etwas fleckig (die Verunreinigungen können auch auf der Glasinnenseite sein)

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

01.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Valentin Oman *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 01.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 25.03. - 01.04.2015