Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 160

Collier

Collier - Umění, starožitnosti, šperky

, Gold 750, Mittelteil mit einem Brillant ca.0,15 ct, günes künstliches Glas, Länge ca.44 cm, 34,4 g Tragespurenøg30

Expert: Doris Ebner Doris Ebner

doris.ebner@dorotheum.at

01.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Collier

doris.ebner@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 01.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 25.03. - 01.04.2015