Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7015

Albarello

Albarello - Starožitnosti, Obrazy

Italien, 18. Jh., Majolika, blaue gemalter floraler Dekor, leere Kartusche, Höhe 18 cm, bestoßen, Öffnung mit Klebestelle,(Hr)

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

31.03.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Albarello

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 31.03.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.03. - 31.03.2015