Čís. položky 7003

2 Tierfiguren aus Serpentinit

2 Tierfiguren aus Serpentinit - Starožitnosti, Obrazy

China, 20. Jh., plastisch geschnitzt, Höhe 4 cm, minimal best.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

31.03.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

2 Tierfiguren aus Serpentinit

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 31.03.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.03. - 31.03.2015

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.