Čís. položky 9999

Amethyst Halbperlenstabbrosche

Amethyst Halbperlenstabbrosche - Klenoty

Silber 800, vergoldet, österr. Amtspunze 1872-1922, österr. Kontrollamtszeichen 1867-1922, 11,2 gøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

03.04.2015 - 18:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 03.04.2015 - 18:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.03. - 02.04.2015