Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7202

Kaminplatte,

Kaminplatte, - Nábytek, koberce

1. H.19. Jh., Eisenguß, ornamental sowie in Form von Diana geziert, 50 x 50 cm, Alters- und Gebrauchsspuren.

Odborníci: Günther Minichreiter/Alexander Doczy

30.03.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Kaminplatte,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 30.03.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.03. - 30.03.2015