Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7011

Josef Nikolaus Kriehuber

Josef Nikolaus Kriehuber - Umění a starožitnosti

(Wien 1800-1876) Portrai eines Herren, Aquarell auf Papier, signiert Kriehuber 873, 23 x 17,5 cm. fleckig gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

01.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Josef Nikolaus Kriehuber

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 01.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 21.03. - 01.04.2015