Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7006

Krumdolch

Krumdolch - Umění a starožitnosti

Khanjar, wohl Nordafrika Anfang 20. Jh. 17,5 cm. lange Klinge Holzschaft mit Metall montierungen, Lederscheide mit Silbermontierungen, beschädigt Alters und Gebrauchsspuren

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

01.04.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Krumdolch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 01.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 21.03. - 01.04.2015