Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7005

Künstler 20. Jh.

Künstler 20. Jh. - Umění a starožitnosti

Südländische Landschaft, Aquarell auf Papier, undeutlich monogrammiert, verm. Ernst Wagner, 32 x 42 cm. gerahmt.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

01.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 01.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 21.03. - 01.04.2015