Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7001

Roman Haller *

(Wien 1920-2010) Ohne Titel, Lithographie in Farbe signiert Roman Haller, Nr. 75/150, ca. 28 x 56 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

01.04.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Roman Haller *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 01.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 21.03. - 01.04.2015