Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7071

Qingbai Guanyin,

Qingbai Guanyin, - Starožitnosti

China, 20. Jh., Porzellan, Höhe 30,5 cm, mehrfach bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

26.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Qingbai Guanyin,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 26.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.03. - 26.03.2015