Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 136

Josef Papst*

Josef Papst* - Umění, starožitnosti, šperky

akad. Bildhauer 1923-2010 "Buddha", Holz geschnitzt, vergoldet, Höhe ca. 37 cm, auf der Unterseite signiert und datiert 1964

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

02.04.2015 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef Papst*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.04.2015 - 16:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 22.03. - 01.04.2015