Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 10

Damenring

Roségold/Weißgold 585, Altschliffbrillanten und Diamantrauten zus. ca.0,50 ct, Saphir, RW 55,5,8 gøg6

30.03.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Damenring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck
Datum: 30.03.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 23.03. - 28.03.2015