Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7204

Großer Korbarmsessel,

Großer Korbarmsessel, - Nábytek, koberce

1. Hälfte 20. Jh., tw. Weidengeflecht mit ausladender Lehne, Alters- und Gebrauchsspuren, kleine Teile fehlen. (MIN)

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

16.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Großer Korbarmsessel,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 16.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.03. - 16.03.2015