Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Federhalter

Federhalter - Schmuck Abendauktion

Gold 580, Einfuhrpunze Prag 1902-1922, Schreibfeder Metall vergoldet, 7,7 gøx

Expert: Dorothee Ganter Dorothee Ganter
+43-1-515 60-336

juwelenauktion@dorotheum.at

26.03.2015 - 17:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Federhalter

+43-1-515 60-336

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck Abendauktion
Datum: 26.03.2015 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.03. - 25.03.2015