Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 617

Heiligenbild Österreich 18. Jahrhundert

Heiligenbild Österreich 18. Jahrhundert - Velikonoční aukce

"Stehendes Jesuskind mit Weintraube" Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 26 x 22 cm, gerahmt Ruf 260

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

02.04.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 2.750,-
Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 700,-
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Velikonoční aukce
Datum: 02.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.03. - 02.04.2015