Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 198

Otto NEUBRAND *

Otto NEUBRAND * - Velikonoční aukce

(1911 - 1975) "Distel mit Faltern in weiter Landschaft" unten links signiert: Otto Neubrand, datiert: 1939, Öl auf Holz, ca. 71 x 99 cm, partielle Farbfehlstellen, gerahmt Ruf 600

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

01.04.2015 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 900,-
Vyvolávací cena:

Otto NEUBRAND *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Velikonoční aukce
Datum: 01.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.03. - 01.04.2015