Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 174

Lois (Luis) ALTON *

Lois (Luis) ALTON * - Dorotheum Salzburg: Osterauktion

(Krumau 1894 - 1972 Innsbruck)"Tiroler Bauerngehöft" unten links signiert: L. Alton, Öl auf Karton, ca. 48 x 60 cm, gerahmt Ruf 900

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

01.04.2015 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Lois (Luis) ALTON *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Dorotheum Salzburg: Osterauktion
Datum: 01.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.03. - 01.04.2015