Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 121

PRINZ

PRINZ - Dorotheum Salzburg: Osterauktion

(wohl Deutsch, 19. Jhdt.) "Hunde stellen einen Bär im Gebirge" unten links signiert: Prinz, Öl auf Leinwand, ca. 68 x 106 cm, gerahmt Ruf 1000

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

01.04.2015 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

PRINZ

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Dorotheum Salzburg: Osterauktion
Datum: 01.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.03. - 01.04.2015