Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Sidney Richard Percy

Sidney Richard Percy - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(1821 geb.-1886 Sutton) "Angler am Fluss", rechts unten signiert R. Percy, Öl auf Leinwand, ca. 40 x 60 cm, gerahmt, beschädigt, restauriert

Expert: Heinrich Thurnhofer

01.04.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Sidney Richard Percy

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 01.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.03. - 01.04.2015