Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler 1. Hälfte 20. Jh.

Maler 1. Hälfte 20. Jh. - Umění, starožitnosti, šperky

"Winterlandschaft", unten signiert F. Kaiser, Öl auf Karton, ca. 25 x 30 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

01.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maler 1. Hälfte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 01.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.03. - 01.04.2015