Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Hugo Mühlig

Hugo Mühlig - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Dresden 1854-1929 Düsseldorf) Betitelt "Bürgersee, Neustrelitz, Mecklenburg", rechts unten signiert Hugo Mühlig, Mischtechnik auf Papier, ca. 22 x 30 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Glas mit Sprungbildung

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

01.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hugo Mühlig

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 01.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.03. - 01.04.2015