Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Alois Greil

Alois Greil - Umění, starožitnosti, šperky

(Linz 1841-1902 Wien) "Soldat Ludwig Thonai", links oben mit Nachlassstempel Alois Greil, Bleistiftzeichnung auf Papier, ca. 13 x 14 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

01.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Alois Greil

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 01.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.03. - 01.04.2015