Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Matthäus Schiestl

Matthäus Schiestl - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Gnigl 1869-1939 München) "Hl. Christophorus", rechts unten im Stein signiert M. Schiestl, Lithografie in Farbe, ca. 35 x 21 cm, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

01.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Matthäus Schiestl

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 01.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.03. - 01.04.2015