Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 10

Franz Köck *

Franz Köck * - Umění, starožitnosti, šperky

(Graz 1886-1975, Studium an der Landeskunstschule Graz unter A. Zoff und A. Marussig) Steirische Spätsommerlandschaft, signiert, datiert F. Köck 1917, Öl auf Leinwand,95 x 125 cm, gerahmt, Farbkreide abgeblättert

Expert: Friedrich Reinbacher

23.03.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Köck *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 09.03. - 23.03.2015